23 sierpnia 2011

Mazowiecka PO zarejestrowała listy w okręgu warszawskim i podwarszawskim.

Andrzej Halicki przewodniczący Mazowieckiej PO, Małgorzata Kidawa-Błońska, przewodnicząca warszawskiej PO oraz sekretarz PO Regionu Mazowsze Marcin Kierwiński podczas wspólnej konferencji prasowej  poinformowali o zarejestrowaniu list kandydatów do Sejmu z okręgu warszawskiego i podwarszawskiego.

– W Warszawie i okręgu podwarszawskim Platforma ma już zarejestrowane listy, złożyliśmy wymaganą listę podpisów. W tej chwili Platforma może z czystym sumieniem zająć się tylko i wyłącznie kampanią wyborczą. – powiedziała we wtorek na konferencji prasowej Kidawa-Błońska.

– Zebraliśmy w sumie ponad 20 tys. podpisów pod listami kandydatów do Sejmu, 13 tys. w Warszawie i ponad 7 tys. w okręgu podwarszawskim – poinformował Andrzej Halicki, Szef mazowieckiej PO.

Jeszcze we wtorek mazowiecka Platforma zarejestruje listy wyborcze w okręgu płocko-ciechanowskim, w środę listy w okręgu radomskim i siedlecko-ostrołęckim. Do końca tego tygodnia mazowiecka PO planuje zarejestrować wszystkie kandydatury na senatorów na Mazowszu.

 

« Powrót