9 sierpnia 2011

Program „Polska w budowie” na Mazowszu

9 sierpnia w biurze Platformy Obywatelskiej w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, której uczestnikami byli Andrzej Halicki Przewodniczący Regionu Mazowieckiego, Małgorzata Kidawa-Błońska Przewodnicząca Warszawskiej PO, minister Julia Pitera oraz poseł Czesław Mroczek. Konferencja miała na celu zaprezentowanie projektu „Polska w budowie”.

Przewodniczący Halicki przedstawił zmiany i przeobrażenia, jakie zaszły w województwie mazowieckim. Jednym z nich były koleje mazowieckie, ale także budowa urzędów np. w Legionowie, Pruszkowie czy Ciechanowie. Poseł Halicki przypomniał także o projekcie „Orlik 2012”, dzięki któremu powstało ponad 119 boisk!

„Priorytetem PO są spotkania z ludźmi w różnych miejscowościach tak, aby realnie wiedzieć o problemach społeczeństwa polskiego”- powiedziała posłanka Małgorzata Kidawa-Błońska zapytana o kampanie wyborczą posłów i senatów.

„Polska w budowie” jest kampanią informacyjną Platformy Obywatelskiej. Jej celem jest poinformowanie Polaków o zmianach, jakie zaszły w całym kraju w ostatnich latach oraz pokazanie, w jak wielu obszarach te zmiany zachodzą. W ramach kampanii za pośrednictwem broszur, spotów telewizyjnych, portalu internetowego i mediów społecznościowych prezentowane są projekty modernizacyjne oraz inwestycje we wszystkich regionach Polski.

« Powrót