20 października 2015

Ta praca to coś więcej niż zawód. To misja i powołanie – minister Andrzej Halicki z okazji Dnia Łącznościowca i Dnia Poczty Polskiej

– Jakże ważny był od zawsze mundur pocztowca, który dawał nam – obywatelom – poczucie zaufania, że ta praca to coś więcej niż zawód, że to właśnie misja i powołanie – powiedział dziś w Ożarowie Mazowieckim Andrzej Halicki, minister administracji i cyfryzacji, który z okazji Dnia Łącznościowca i Dnia Poczty Polskiej wręczył odznaczenia pracownikom Poczty Polskiej.

Na 18 października przypada Dzień łącznościowca. Z tej okazji minister Andrzej Halicki (jako właściwy ds. łączności i sprawujący nadzór właścicielski nad Pocztą Polską) w trakcie uroczystości w Ożarowie Mazowieckim wręczył wyróżnionym pracownikom Poczty Polskiej Medale za Długoletnią Służbę (nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej) i odznaki „Zasłużony dla Łączności” za wzorowe wykonywanie pracy, dbanie o wysoką jakość usług świadczonych na rzecz społeczeństwa w ramach wykonywanej przez Pocztę Polską misji wyznaczonego operatora oraz długoletnią pracę.

Miło być ministrem odpowiedzialnym za tak dobrą firmę i za tak znakomite, tworzone przez Was, tradycje i prestiż

 

Czytaj więcej

 

Źródło, fot: mac.gov.pl

 

« Powrót