29 października 2009

Trudna decyzja Chlebowskiego

– Trochę spekulujemy, zostawmy tę decyzję samemu Zbigniewowi Chlebowskiemu – powiedział Andrzej Halicki komentując doniesienia mówiące o tym, że Chlebowski zawiesił się w prawach członka klubu PO. – On sam doskonale wie, że naruszył standardy i przeprosił za to. On wie, że obecny w polityce już być nie może – dodał poseł PO.
– Zbigniew Chlebowski jest gotów stanąć przed komisją śledczą i prokuraturą. Zostało jeszcze parę godzin, musimy poczekać na jego deklarację – stwierdził Andrzej Halicki. – To, że przekroczył granice, to jego wina, on o tym dobrze wie – dodał.

Jak ocenił poseł PO, „Chlebowski jest w trudnej sytuacji psychofizycznej”. – Nie dziwmy się, że jest on w pewnym zamknięciu. Myślę, że jego męską decyzja ułatwi mu późniejsze kontakty w Sejmie – dodał.

Radio ZET poinformowało wcześniej, że Zbigniew Chlebowski podjął decyzję o zawieszeniu się w prawach członka klubu Platformy Obywatelskiej. Jeszcze dziś ma się on stawić na posiedzeniu dolnośląskiej PO, która podejmie ostateczną decyzję w jego sprawie.

Fragment artykułu:
„Męska decyzja” Chlebowskiego; poseł jest w „trudnej sytuacji”

Źródło:
www.onet.pl
Radio ZET/TVN24, PH/26.10.2009 11:08

« Powrót